Kamer

Indeling en voorzieningen Oppervlakte kamer: ca. 21 m² Gemeenschappelijke ruimtes: gedeelde keuken Geschikt voor: één persoon Huurinformatie Huurprijs: € 695,67 per maand (exclusief servicekosten) Ser... Lees meer

€ 846,00

Productinformatie Kamer

Indeling en voorzieningen Oppervlakte kamer: ca. 21 m² Gemeenschappelijke ruimtes: gedeelde keuken Geschikt voor: één persoon Huurinformatie Huurprijs: € 695,67 per maand (exclusief servicekosten) Servicekosten: € 150,00 per maand Waarborgsom: € 1.391,34 Locatie De Stevenzandsestraat is gelegen in een levendige en goed bereikbare woonomgevingin Tilburg. In de directe omgeving vind je diverse winkels, supermarkten en andere voorzieningen voor de dagelijkse behoeften. Het stadscentrum van Tilburg is eenvoudig bereikbaar per fiets of met het openbaar vervoer. Daarnaast bevinden zich scholen, sportfaciliteiten en groenvoorzieningen op korte afstand, wat deze locatie aantrekkelijk maakt voor zowel studenten als werkenden.

Specificaties

Aantal kamers
2
Stad
Tilburg
Postcode
5021HA
Address
Stevenzandsestraat, 5021HA, Tilburg
SKU
514548